Джерело: в УАФ вибухнув гучний скандал через зароблені збірною України гроші – фіндиректор може піти в поліцію

Переглядів 951
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Джерело: в УАФ вибухнув гучний скандал через зароблені збірною України гроші – фіндиректор може піти в поліцію
Будинок футболу. Фото: УАФ
В Українській асоціації футболу виникла напружена ситуація. Відомий журналіст Ігор Бурбас поділився свіжими новинами з головної футбольної організації країни.

Нещодавно збірна України вийшла на чемпіонат Європи-2024 завдяки перемогам над Боснією і Герцеговиною та Ісландією із однаковими рахунками 2:1.

Однак в Українській асоціації футболу після цього стався скандал, пов'язаний з грошима, які національна команда принесла УАФ цими звитягами (вже точно гарантовані 9,25 млн євро).

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі журналіст Ігор Бурбас, назвавши ключових осіб ситуації:

  • Олександр Шевченко (віцепрезидент);
  • Євгенія Сагайдак (фінансовий директор).

Зазначається, що Шевченко в цій історії головним дійовим обличчям, в той час як Сагайдак називається жертвою, що випливає з доповідної записки на імʼя голови УАФ Андрія Шевченка, що опинилася у розпорядженні джерела.

Фото: телеграм-канал Ігора Бурбаса

Так, Олександр Шевченко, який очолює комітет дитячо-юнацького футболу, хотів на власний розсуд витрпатити гроші, які збірна України заробила за вихід на Євро-2024 і направити їх на сферу футзалу в Україні.

Сагайдак в свою чергу не дозволила йому цього зробити, за що, як повідомляється, отримала на свою адресу серію словесних образ і навіть погроз, і у цього є свідки:

  • Павло Бойчук (перший віцепрезидент);
  • Ігор Грищенко (генеральний секретар);
  • Сергій Владико (голова асоціації футзалу).

Скандал вже переріс у провадження, яке за фактом письмового звернення відкрили у комітеті з етики та контрольно-дисциплінарному комітеті УАФ.

І за інформацією журналіста, якщо цей конфлікт не буде вирішено всередині УАФ, то Сагайдак, яка називає себе потерпілою, планує звернутися у правоохоронні органи.

  • Нагадаємо, що збірна України на Євро-2024 потрапила до Групи Е з Бельгією, Румунією та Словаччиною.
  • Турнір пройде у Німеччині з 14-го червня по 14-те липня цього року.