Ексзахисник збірної України завершив сезон німецької Бундесліги: чи вилетів він у нижчий дивізіон

Переглядів 447
Іван Ордець. Фото: ФК Бохум
Бохум провів гостьовий матч проти Вердера в останньому турі Бундесліги. Команда з Іваном Ордецем поступилася і тепер зіграє в стиках за місце у вищому дивізіоні.

У суботу, 18 травня, Бохум на виїзді зіграв матч останнього, 34-го туру Бундесліги проти бременського Вердера. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 4:1.

Український центральний захисник гостей Іван Ордець вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Вердер відкрив рахунок вже на самому початку зустрічі зусиллями Марко Фрідля.

Після цього Бохум приклав серйозних зусиль, щоб відновити рівновагу, однак натомість отримав другий м'яч у свої ворота.

Його у свій актив вніс Антоні Юнг, якому асистував Марвін Дукч. Одразу після цього Вердер довів рахунок до розгромного – свій м'яч забив Єнс Штаге з передачі Романо Шмідта.

Гості зуміли відквитати один гол під кінець поєдинку і дякувати за це вони мають Крістоферу Антві-Аджею.

Хоча від розгрому їх це все одно не вберегло, тому що Романо Шмідт додав до свого асисту ще й забитий гол.

Бундесліга. 34-й тур.

Вердер – Бохум – 4:1

Голи: Фрідль (6'), Юнг (78'), Штаге (80'), Шмідт (87') – Антві-Аджей (85')

• Вердер посів дев'яте місце в турнірній таблиці Бундесліги, набравши 42 бали.
  • Бохум, в свою чергу, зайняв 16-ту сходинку, через що буде вимушений поборотися за місце у вищому дивізоні з Дюссельдорфом, який гарантовано стане третім у другій Бундеслізі.
  • Команда Ордеця могла стати і 15-ю, однак на останніх хвилинах матчу Уніон Берлін – Фрайбург, столична команда вирвала перемогу (2:1) та випередила Бохум.
  • Сам Іван в нинішньому сезоні провів 25 поєдинків у всіх турнірах, забив гол та віддав один асист.
  • Контракт українського захисника розрахований до 30 червня 2024 року.
  • Ордець має 12 ігор та один м'яч за збірну України, в якій не виступає з 2018 року.