Ексзахисник збірної України зіграв проти Баварії: матч Бундесліги завершився розгромом з непристойним рахунком

Переглядів 885
автор Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Іван Ордець у матчі з Баварією. Фото: Getty Images
Мюнхенська Баварія розгромила Бохум Івана Ордеця у виїзному матчі восьмого туру німецької Бундесліги. Зустріч завершилася успіхом баварців з рахунком 5:0.

Баварія на виїзді розгромила Бохум Івана Ордеця з рахунком 5:0 у восьмому турі чемпіонату Німеччини.

Перший гол був забитий на 16-й хвилині Майклом Олізе. На 26-й хвилині перевагу подвоїв Джамал Мусіала.

У другому таймі Гаррі Кейн на 57-й хвилині, потім Лерой Сане на 65-й хвилині і Кінгслі Коман на 71-й хвилині оформили остаточний розгром суперника.

Український захисник Ордець вийшов на поле в стартовому складі Бохума і провів весь матч. Портал Sofascore оцінив його гру в 5,8. WhoScored поставив йому 5,3.

Німеччина. Бундесліга, восьмий тур

Бохум – Баварія - 0:5 (0:2)

Голи: Олізе, 16, Мусіала, 26, Кейн, 57, Сане, 65, Коман, 71.

• Баварія очолює турнірну таблицю Бундесліги з 20 очками у восьми матчах.
  • Бохум набрав один бал після аналогічної кількості матчів і знаходиться на останньому місці в чемпіонаті.
  • 32-річний Ордець в поточному сезоні зіграв у трьох матчах Бундесліги і не відзначився результативним діями.
  • За збірну України він виступав з 2014 по 2018 рр. (12 матчів, гол).