Ель-класико в США, дубль, перерваний матч і Лунін: як зіграли Барселона і Реал у принциповому поєдинку

Переглядів 11826
7 голосів
Пау Дельгадо. Фото: ФК Барселона
Тібо Куртуа повністю зіграв спаринг за мадридський Реал проти Барселони. Цю зустріч виграли каталонці з рахунком 2:1, завдяки дублю Пау Дельгадо.

У ніч з третього на четверте серпня відбувся контрольний поєдинок між каталонською Барселоною та мадридським Реалом.

У зв’язку із грозою матч на 17 хвилині було перервано. Після того, як зустріч продовжилася, команди на двох забили три м’ячі. На дубль Пау Дельгадо «галактікос» відповіли точним ударом у виконанні Ніко Паса.

Ель-класико завершилося перемогою Барси з рахунком 2:1.

У воротах мадридців весь матч відіграв бельгієць Тібо Куртуа, а український голкіпер Андрій Лунін провів зустріч на заміні.