Емполі з Коваленком на виїзді зіграв внічию з Кальярі: команда українця не виграє в шести матчах поспіль

Переглядів 780
Віктор Коваленко. Фото: ФК Емполі
У суботу, 30 грудня, у поєдинку 18-го туру чемпіонату Італії Кальярі на своєму стадіоні приймав Емполі. Зустріч завершилася внічию з рахунком 0:0.

Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко вийшов в основному складі і був замінений на 84-й хвилині.

Основні події поєдинку відбулися в другому таймі. На 66-й хвилині футболісти Кальярі забили м'яч у ворота гостей, проте арбітр скасував взяття гол після перегляду ВАР.

На 82-й хвилині у ворота Емполі було призначено пенальті, проте Віола не зміг переграти голкіпера гостей.

Таким чином, у битві аутсайдерів Серії А м'ячів не було забито.

Чемпіонат Італії

18-й тур

Кальярі – Емполі – 0:0

• Після цього матчу в активі Кальярі стало 14 очок. Команда залишилася на 18-му місці в турнірній таблиці Серії А.
  • Емполі посідає 19-й рядок, набравши 13 балів. Команда українця не виграє в останніх шести поєдинках
  • Коваленко виступає у Емполі на правах оренди з Аталанти, з якою має контракт до 30 червня 2025 року.
  • В нинішньому сезоні Віктор вийшов на поле у дев'яти матчах, забив один гол та віддав одну результативну передачу.