Евертон опублікував реакцію на автогол Миколенка у матчі Кубку Англії: клуб незадоволений пропущеним м’ячем

Переглядів 12486
6 голосів
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
Евертон вдома поступився Лутону у Кубку Англії. Відомо, як клуб відреагував на перший гол гостей, який у свої ворота відправив Віталій Миколенко.

У суботу, 27 січня, Евертон на своєму полі із рахунком 1:2 програв Лутон Таун у матчі 1/16 фіналу Кубку Англії.

Український лівий захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, відзначивши автоголом.

Відео помилки Миколенка дивіться в нашому телеграм-каналі

Пресслужба Евертона виклала післяматчевий звіт по цьому поєдинку, в якому прокоментувала і автогол українця.

«За п'ять хвилин до перерви сині пропустили, коли Віталій Миколенко не зміг винести м'яч головою після подачі з кутового і зрізав його у ворота Жуана Вірджинії. Це був суперечливий епізод, коли Калверт-Льюїна, здавалося, штовхнув у спину Росс Барклі під час подачі кутового.

Проте, незважаючи на апеляції гравців Евертона та перегляд VAR, гол було зараховано».

Також була описана друга половина матчу, коли мерсисайдці врятувалися, але не змогли втримати бодай нічию і покинули турнір.

«Підопічні Дайча покращили свою гру в другому таймі і зрівняли рахунок невдовзі після його відновлення завдяки дальньому удару Джека Гаррісона, але врешті-решт зазнали поразки, коли Коулі Вудроу вколотив м'яч у ворота після подачі з іншого кутового під завісу тайму».

• Миколенко в нинішньому сезоні зіграв вже 22 матчі в усіх турнірах, відзначившись двома забитими м'ячами.
  • Контракт українського футболіста з «ірисками» розрахований до 30 червня 2026 року.
  • В турнірній таблиці АПЛ Евертон з урахуванням штрафу у 10 очок йде 17-м, маючи 17 балів після 21 туру.
  • В наступному поєдинку 30 січня команда Шона Дайча на виїзді зустрінеться з Фулгемом.