Евертон у меншості втримав нічию в матчі Кубку Англії: Миколенко повністю зіграв зустріч

Переглядів 626
Миколенко в матчі проти Крістал Пеласа. Фото: Google
Евертон Віталія Миколенко розписав мирову 0:0 з лондонським Крістал Пеласом у рамках поєдинку третього раунду Кубку Англії. Українець вийшов у старті та дограв поєдинок до фінального свистка.

Четвертого січня в рамках третього раунду Кубку Англії Крістал Пелас приймав на своєму полі Евертон українського захисника Віталія Миколенка. Український легіонер «ірисок» вийшов у стартовому складі на цю зустріч, який зіграв повністю поєдинок.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. На 79 хвилині у складі Евертона червону картку отримав Калверт-Льюїн, залишивши лондонський колектив з чисельною перевагою на полі.

Але Крістал Пеласу не вдалося використати більшість, тому зустріч завершилася внічию 0:0. Тепер на команди чекає перегравання.

• У турнірній таблиці АПЛ Евертон, маючи 16 очок у своєму активі, посідає 17 позицію.
  • Наступний матч команда Миколенка зіграє проти Астон Вілли в рамках Прем’єр-ліги Англії (14.01).
  • Також у січні на «ірисок» чекає матч проти лондонського Фулгема (30.01).
  • Українець Миколенко на даний момент зіграв за Евертон у цьому сезоні 19 матчів, записавши до свого активу два голи.