Евертон з Миколенком обіграли Вест Хем та відірвалися від зони вильоту: відомі оцінки українського захисника

Переглядів 4257
Віталій Миколенко у матчі проти Вест Хему. Фото: АПЛ
В матчі десятого туру Англійської Прем'єр-ліги Вест Хем приймав Евертон українського захисника Віталія Миколенка. Поєдинок завершився мінімальною перемогою гостей.

Український лівий захисник Віталій Миколенко з'явився у стартовому складі «ірисок» на цей поєдинок.

Перший тайм не запам'ятався небезпечними моментами, а команди нанесли шість ударів на двох.

Футболісти пішли відпочивати за рахунку 0:0.

Але другий тайм одразу розбудив усіх глядачів. Буквально на старті Евертон відкрив рахунок. Макніл чудово виконав свою роботу, відігравши важливу роль у взятті воріт. Він виклав м'яч під удар партнеру, яким виявився Домінік Калвер-Льюїн, а з пострілом форварда в лівий нижній кут воріт Альфонс Ареола не впорався.

Дукуре міг збільшувати перевагу «ірисок», він прийняв передачу неподалік від лінії штрафного майданчика, прицілився та пробив. М'яч був спрямований в правий нижній кут воріт, але Альфонс Ареола зіграв пильно і рахунок залишився незмінним.

Вест Хем не сидів, склавши руки. В кінцівці гри Кудус змарнував стовідсоткову нагоду забити з меж воротарського майданчика. Коли від гола його відділяв лише Джордан Пікфорд, він пробив по центру воріт, але голкіпер видав чудовий сейв.

Український захисник відіграв усю гру, а фінальний свисток зафіксував перемогу синіх з рахунком 1:0.

Футбол. АПЛ. 10-ий тур

Вест Хем – Евертон – 0:1

Гол: Калвер-Льюїн 51

Аналітичні портали SofaScore та WhoScored оцінили виступ Миколенка. На думку аналітиків, захисників провів солідний матч, адже українець перебуває із групою футболістів, які отримали високі бали.

Щодо оцінки Миколенка,  то від першого видання він отримав 7.4, а від другого 7.5. Найкращим гравцем матчу став автор вирішального забитого м'яча Домінік Калвер-Льюїн із оцінкою 8.0 та 8.1.

• Віталій Миколенко провів свій восьмий матч цього сезону за Евертон.
  • В наступному турі АПЛ команда українця зіграє з Брайтоном Де Дзерзбі (04.11).