Евертон з Миколенком врятувався в матчі АПЛ: команда українця покинула зону вильоту

Переглядів 555
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
У матчі 25-го туру Англійської Прем'єр-ліги Евертон українця Віталія Миколенка приймав Крістал Пелес. Поєдинок закінчився в нічию із рахунком 1:1.
  • Український захисник Віталій Миколенко з'явився у стартовому складі Евертона на матч англійського чемпіонату проти Крістал Пелес.

Команда Дайча домінувала в перші 45 хвилин і могла двічі відкривати рахунок в цій зустрічі. Спочатку Дукуре пробив з межі штрафного майданчика, але м'яч пролетів повз ворота поруч із лівою стійкою.

А потім Макніл закрутив блискучу передачу в центр штрафного, на яку відгукнувся Домінік Калверт-Льюїн та головою спрямував м'яч поруч із лівою стійкою.

В середині другого тайму Евертон пропустив. Аю пробив із середньої відстані, увігнавши м'яч під ліву стійку.

В кінцівці матчу Евертон зумів зрівняти рахунок. Адресатом подачі з кутового, яку виконав Двайт Макніл, став Амаду Онана. На небезпечній віддалі від воріт він вистрибнув вище за оборонців та головою спрямував м'яч у сітку.

АПЛ, 25-й тур

Евертон - Крістал Пелес - 1:1

Голи: Онана, 84 - Аю, 67

• Віталій Миколенко у поточному сезоні провів за Евертон 26 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи, один автогол.