Фантастична статистика Довбика у 2023 році: форвард Жирони шокує своїми досягненнями

Переглядів 512
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Артем Довбик продовжує свій вражаючий виступ у Ла Лізі, цього разу відзначившись дублем у матчі 17-го туру, у якому Жирона здолала Алавес із рахунком 3:0.

З цими двома голами український нападник досяг десяти забитих голів у поточному сезоні, зрівнявшись за цим показником із Борхою Майоралем з Хетафе і поступаючись лише на три точних удари Джуду Беллінгему з Реала.

За результативними діями, включаючи голи та результативні передачі, у Ла Лізі Довбик розділяє перше місце з тим самим Беллінгемом. В обох гравців по 15 результативних дій: 13 голів та два асисти в англійця, і десять голів та п’ять результативних передач в українця.

Загалом за 2023 рік Довбик провів на полі 2826 хвилин у всіх офіційних матчах (клубні та збірна) і забив 25 голів та десять гольових передач. Це означає, що український форвард забиває кожні 113 хвилин та бере участь у результативних діях кожну 81 хвилину.

Якщо розглядати його виступи за окремі клуби, то за Дніпро-1 у 2023 році нападник забив 14 голів та віддав чотири результативні передачі, а за Жирону – десять голів та шість асистів.

• Після перемоги над Алавесом (3:0) Жирона, маючи в активі 43 очки, посідає першу сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги. Відрив від мадридського Реала складає два бали.
  • В наступному турі Жирона на виїзді зіграє проти Бетіса. Поєдинок заплановано на 21 грудня. Початок гри о 20:00.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 15 мільйонів євро.