Футболіст збірної Туреччини відзначився історичним голом: найшвидший забитий м’яч у плей-офф Євро

Переглядів 703
Демірал із партнерами радіють голу. Фото: The Independent
Турецький захисник Меріх Демірал вписав своє ім'я в історію після того, як записав до свого активу гол на 57 секунді в поєдинку проти австрійської збірної.

Збірна Туреччини веде з рахунком 1:0 в матчі 1/8 фіналу Євро-2024 проти національної команди Австрії. На першій хвилині зустрічі, а якщо точніше, то на 57 секунді, за турків забив захисник Аль-Ахлі Меріх Демірал.

Гол турецького футболіста переписав історію континентальної першості Євро. Це найшвидший гол в історії плей-офф чемпіонатів Європи.

Відео голу Демірала

Попередній рекорд належав польському нападнику Барселони Роберту Левандовському. Поляк у чвертьфіналі Євро-2016 відзначився голом у ворота португальців на 1 хвилині 40 секунді.