«Футболісти вже самі соромляться цих результатів»: яку команду у великій кризі погодився очолити Вернидуб
Виконувач обов'язків головного тренера азербайджанського Нефтчі Санан Гурбанов прокоментував поточні результати бакинського клубу в місцевому чемпіонаті.
Виконувач обов'язків головного тренера азербайджанського Нефтчі Санан Гурбанов оцінив нинішні результати бакинського колективу в чемпіонаті.
Раніше повідомлялося, що Нефтчі повинен очолити український головний тренер Юрій Вернидуб, а його місячна зарплата складе 25 тисяч доларів.
Гурбанов після поразки від Сабаха (0:2) в 14-му турі чемпіонату висловив надію, що при новому наставнику справи у клубу налагодяться.
«Звичайно, всі футболісти можуть вибачитися перед уболівальниками. Думаю, футболісти вже самі соромляться цих результатів.
Якщо Бог дасть, в найближчі дні для Нефтчі буде на краще, прийде новий головний тренер і збере команду. Ми бажаємо тільки того, щоб Нефтчі було добре», – цитує Гурбанова місцевий портал AzeriSport.
- Наразі Нефтчі займає восьме місце в чемпіонаті з 16 очками в 14 матчах.
- 15 грудня о 17:00 за київським часом клуб прийме Сумгаїт.