Гол Алієва, штрафні Срни і шедевр Федецького: Вацко, Кополовець і Ко зіграли у феєричному матчі

Переглядів 2050
Даріо Срна. Скріншот: YouTube
Медійна команда львівського Руху провела матч проти складу відомого журналіста Віктора Вацка. У медіа-матчі прийняли участь Даріо Срна, Артем Федецький, Юрій Вірт та інші ексзірки українського футболу.

У п'ятницю, першого грудня, на базі Руху пройшов матч між медіакомандою львівського клубу та складом програми On Air, яку веде популярний журналіст Віктор Вацко.

У цьому поєдинку на боці львів'ян прийняли участь такі люди, як Олександр Алієв, Любс, а очолював їх Валерій Федорчук, який також вийшов на поле.

За команду Віктора Вацка зіграли Даріо Срна, який був джокером, Артем Федецький, Тарас Михалик, Михайло Кополовець та Юрій Вірт, який одночасно був головним тренером.

Перебіг подій матчу Рух Media Team – On Air (4:6)

• На дев'ятій хвилині Алієв вивів Рух Media Team вперед завдяки голу з буліту, перегравши Вірта віч на віч. Відео цього м'яча дивіться за тайм-кодом 49:14.
  • Однак, вже на 20-й хвилині Срна фірмовим ударом зі штрафного зрівняв рахунок. Відео голу хорвата можна переглянути за тайм-кодом 1:00:07.
  • Вже наприкінці першого тайму Федецький вивів команду On Air вперед красиво перекинувши голкіпера суперника. Цей м'яч дивіться за тайм-кодом 1:25:26.
  • На 48-й хвилині другого тайму Срна оформив дубль, знову у своєму стилі реалізувавши штрафний удар. Відео другого голу Даріо дивіться за тайм-кодом 1:44:10.
  • На 56-й хвилині Вацко забив і свій гол, довівши рахунок до розгромного після проходу Срни і асисту Федецького. М'яч журналіста можна переглянути за тайм-кодом 1:51:05.
  • Після цього, вже на 63-й хвилині граючий наставник львів'ян Федорчук точним ударом у кут воріт скоротив перевагу команди Вацка. Відео даного голу дивіться за тайм-кодом 1:58:20.
  • Однак буквально через дві хвилини On Air знову відновив свою перевагу у три м'ячі завдяки автоголу Жеки Кухні. Цей м'яч дивіться з тайм-кодом 2:00:53.
  • На 75-й хвилині Ладленц повернув львів'ян у гру, переправивши м'яч у ворота Вірта після розіграшу штрафного удару. Відео цього голу можна переглянути за тайм-кодом 2:11:00.
  • Через три хвилини Володимир Жукровський забив четвертий м'яч Рух Media Team, замкнувши подачу з кутового. Цей гол дивіться за тайм-кодом 2:13:28.
  • На останніх хвилинах Владислав Шалота встановив фінальний рахунок, закріпивши перемогу команди On Air – 6:4. Відео голу можна подивитися за тайм-кодом 2:27:04.

Метою цього матчу був збір коштів на наркозно-дихальну станцію Leon для КНП ЛОР «Клінічний Центр дитячої медицини» (Охматдит). Загальна сума, яка потрібна, дорівнює 2 318 400.00 гривень.