Гол Довбика допоміг Жироні повернути лідерство у Ла Лізі: команда Циганкова здійснила камбек за п’ять хвилин

Переглядів 9883
Янхель Еррера та Артем Довбик. Фото: Жирона
Жирона з Артемом Довбиком та Віктором Циганковим у складі зіграла матч Ла Ліги проти Вільярреала. Зустріч закінчилася вольовою перемогою каталонської команди.

У середу, 27 вересня, Вільярреал на своєму полі прийняв Жирону в матчі сьомого туру Ла Ліги. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:1.

У стартовому складі каталонців вийшли одразу двоє українців: Артем Довбик та Віктор Циганков.

В першому таймі команди обійшлися без забитих голів, проте вже на самому початку другої половині Дані Парехо вивів господарів вперед, реалізувавши пенальті.

Однак вже на 56-й хвилині Довбик вміло відкрився під навіс з лівого флангу від Савіо та переправив м'яч у ворота, а через п'ять хвилин Ерік Гарсія вивів свою команд вперед.

Відео голу Довбика

На 69-й хвилині Артема замінив капітан Жирони Крістіан Стуані. А на 89-й Джон Соліс вийшов замість Циганкова.

Ла Ліга. Сьомий тур.

Вільярреал – Жирона – 1:2

Голи: Дані Парехо (пенальті – 49') – Артем Довбик (56'), Ерік Гарсія (61')

• Завдяки цій перемозі Жирона стала одноосібним лідером чемпіонату Іспанії – після семи матчів у них 19 очок і вони на один бал випереджають Реал Мадрид.
  • Довбик має на своєму рахунку вже три голи та дві результативні передачі в цьому сезоні у складі каталонців.
  • Циганков в нинішній кампанії оформив 1+1 за системою гол+пас.
  • В наступному турі Жирона зіграє на своєму полі мадридський Реал 30 вересня о 19:30.
  • Вільярреал тепер йде 13-м, маючи сім очок. В наступній грі вони зустрінуться з Хетафе на виїзді о 15:00 30 числа.