Гол і асист Мудрика, шість м’ячів і погром: Челсі знищив відомий англійський клуб в секретному спарингу

Переглядів 19775
9 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Челсі провів свій перший матч під керівництвом Енцо Марески. У секретому спарингу з Лідс Юнайтед лондонці виграли з комфортним рахунком, а Михайло Мудрик показав себе перед новим наставником.

У суботу, 13 липня, Челсі зіграв проти Лідсу в товариському матчі за зачиненими дверима, який закінчився перемогою лондонців з рахунком 5:1.

Зустріч пройшла у форматі з трьома таймами по 45 хвилин, а участь в ній прийняв у тому числі й Михайло Мудрик. Більш того, український вінгер яскраво показав себе перед новим головним тренером Енцо Марескою, для якого це був перший матч на чолі синіх.

Мудрик зумів відзначитися голом, а також віддав результативну передачу. Окрім цього, дубль на свій рахунок записав Ноні Мадуеке, а по м'ячу забили Мало Гюсто і Крістофер Нкунку.

Товариський матч.

Челсі – Лідс – 5:1

Голи: Мадуеке (дубль), Мудрик, Гюсто, Нкунку

• Нагадаємо, що після завершення минулого сезону Маурісіо Почеттіно залишив посаду головного тренера Челсі, а на заміну йому з Лестера сині запросили Мареску.
  • В кампанії 2023/24 лондонська команда посіла шосте місце в турнірній таблиці АПЛ, завдяки чому зіграють у плей-оф раунді кваліфікації до Ліги конференцій.
  • Контракт Мудрика з Челсі розрахований до 30 червня 2031 року.