Гол Коваленка приніс Емполі сенсаційну виїзну перемогу над Наполі: відео неймовірного голу українця

Переглядів 1383
Віктор Коваленко (праворуч). Фото: ФК Емполі
У неділю, 12 листопада, у матчі 12-го туру чемпіонату Італії Наполі на своєму полі приймав Емполі. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 1:0.

Український півзахисник Віктор Коваленко не потрапив до стартового складу Емполі на виїзний поєдинок проти Наполі. Хавбек вийшов на заміну на 71-й хвилині і став героєм поєдинку.

На останніх хвилинах зустрічі Коваленко отримав м'яч і першим дотиком неймовірним ударом вразив ціль.

Відео голу Коваленка у ворота Наполі дивіться в нашому телеграм-каналі

Для Віктора це перший гол за Емполі та перше взяття воріт із 16 жовтня 2021 року, тоді він забив за Спецію у ворота Салернітани (2:1).

Чемпіонат Італії

12-й тур

Наполі – Емполі – 0:1

Гол: Коваленко, 90+1.

• Емполі набрав десять очок і вийшов на 17-те місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. Наполі йде четвертим, набравши 21 бал.
  • У наступному турі команда українця поміряється силами із Сассуоло. Гра запланована на 26 листопада.
  • У вересні місце на чолі Емполі посів Ауреліо Андреаццолі, для якого це буде вже четвертий прихід у клуб.