Гол Мудрика допоміг Челсі перемогти в матчі АПЛ проти Крістал Пелес: український вінгер отримав пошкодження

Переглядів 1444
Михайло Мудрик та Крістофер Нкунку. Фото: ФК Челсі
У матчі 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, приймало Кристал Пелес. Поєдинок закінчився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик з'явився у стартовому складі та почав доводити своїми діями на полі, чому саме він грає з перших хвилин. На початку гри українець отримав пас в штрафному майданчику та вгатив м'яч у нижній правий кут воріт. Голкіпер не зміг нічого вдіяти.

▶️Переглянути гол Михайла Мудрика у матчі проти Крістал Пелес можна в телеграм-каналі FanDay

Однак гості зуміли зрівняти рахунок ще в першому таймі. Олісе знайшов вільну зону в штрафному майданчику та замкнув майстерний простріл, точним ударом спрямувавши м'яч у нижній правий кут воріт.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Мудрик залишив поле на 71-й хвилині матчу після зіткнення із захисником Кристал Пелес. У кінцівці матчу Челсі забив другий м'яч, але через систему ВАР гол скасували, адже Джексон потрапив в офсайд.

Але завдяки тому ж самому ВАРу господарі заробили пенальті. Мадуеке переміг у вольовому протистоянні та з одинадцятиметрової позначки відправив м'яч у лівий нижній кут воріт.

Англійська Прем'єр-ліга, 19 тур

Челсі - Кристал Пелес - 2:1

Голи: Мудрик, 13, Мадуеке, пен. 90  - Олісе, 45+1

• 22-річний Мудрик провів у поточному сезоні 19 матчів у всіх турнірах, забив чотири голи і зробив дві результативні передачі.
  • Челсі має в доробку 25 очків після 19-ти турів та посідає десяту сходинку в турнірній АПЛ.
  • В наступному турі, що відбудеться 30-го грудня, команда Маурісіо Почеттіно зустрінеться у виїзному матчі із Лутоном. Початок поєдинку заплановано на 14:30 за київським часом.