Головний тренер Інтер Маямі показав своє ставлення до Кривцова: як завершився матч з дублем і гравцем Шахтаря

Переглядів 378
Сергій Кривцов. Фото: Getty Images
Інтер Маямі із Сергієм Кривцовим на лавці для запасних зіграв проти Цинциннаті Кевіна Келсі. Відомо, як закінчився «українізований» поєдинок МЛС.

У неділю 25 серпня Інтер Маямі прийняв Цинциннаті в матчі регулярного сезону МЛС. Зустріч закінчилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

Сергій Кривцов залишився на лаві для запасних Інтера і вийшов на поле тільки на 91-й хвилині на одну хвилину, а у складі гостей в старті на перший тайм вийшов нападник Кевін Келсі, який орендований із Шахтаря.

Інтер дуже швидко здобув собі перевагу завдяки дублю Луїса Суареса в перші шість хвилин матчу.

Однак вже на 42-й хвилині команда із Маямі залишилася в меншості, коли Томас Авілес отримав другу жовту картку. Однак навіть попри вилучення центрального захисника, Кривцов з'явився на полі тільки в кінці другого тайму.

Огляд матчу:

МЛС. Регулярний сезон.

Інтер Маямі – Цинциннаті – 2:0

Голи: Суарес (1', 6')

• Після цього матчу Інтер посідає перше місце в турнірній таблиці Східної конференції, маючи 56 очок за 26 ігор.
  • Цинциннаті в свою чергу йде на другій сходинці, набравши 48 залікових пунктів.
  • В наступному поєдинку першого вересня Маямі зіграє в гостях з Чікаго Файр, а Цинциннаті вдома з Монреалем.
  • Кривцов провів уже 22 матчі у цьому сезоні у всіх турнірах, забивши один гол. Його контракт діє до кінця 2024 року.