Гравець збірної України не потрібен легенді Арсенала: захисника відпустять, якщо надійде пропозиція

Переглядів 2217
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Гравець збірної України не потрібен легенді Арсенала: захисника відпустять, якщо надійде пропозиція
Едуард Соболь. Фото: Google
Головний тренер Страсбурга Патрік Вієйра вже склав шорт-лист з футболістів, на яких не розраховуватиме у другій половині сезону. До переліку гравців, котрих попросять на вихід, увійшов й українець Едуард Соболь.

Не прижився. Не заграв. Мова про українського захисника Едуарда Соболя та його французький етап кар'єри, котрий все ще триває у складі Страсбурга. Однак, вже скоро наш співвітчизник шукатиме собі нову команду.

Ельзаський клуб взимку готовий позбутися кількох гравців, щоб розвантажити свій склад та зарплатну відомість. Головний тренер Страсбурга, легенда збірної Франції та лондонського Арсенала Патрік Вієйра вже склав шорт-лист з футболістів, на яких не розраховуватиме у другій половині сезону.

Як повідомляє авторитетне французьке видання L'Équipe, ельзасці зокрема готові відпустити й Соболя, якщо надійде пропозиція.

Нагадаємо, що наш співвітчизник приєднався до Страсбурга взимку 2023 року. За півтора року він взяв участь у 18 матчах та відзначився однією результативною передачею.

  • Едуард Соболь в поточному сезоні зіграв лише в трьох поєдинках за Страсбург в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 28-річного українця у 2 мільйони євро.
  • Патрік Вієйра провів у складі лондонського Арсенала 279 поєдинків: 29 голів.