Гучна сенсація на Євро-2024: діючі чемпіони континенту вилетіли вже у 1/8 фіналу – огляд матчу

Переглядів 2366
Рубен Варгас забиває гол. Фото: AFP/Getty Images
Збірні Швейцарії та Італії очним матчем відкрили раунд 1/8 фіналу Євро-2024. Команда Мурата Якіна впевнено обіграла підопічних Лучано Спаллетті.

У суботу, 29 червня, Швейцарія на «Олімпійському» стадіоні Берліну зіграла проти Італії в 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2024. Швейцарці здобули перемогу з рахунком 2:0 та пройшли у чвертьфінал.

Діючі чемпіони Європи не зуміли захистити титул і зійшли з дистанції вже на першій стадії плей-оф.

Команда Мурата Якіна забила по одному голу в кожному з таймів. У першій половині зустрічі відзначився Ремо Фройлер і його м'яч став історичним не тільки для Швейцарії, а і для всього Євро.

Голу Фройлера передувала 31 передача – це рекорд Євро. За даними порталу Opta, такої довгої гольової комбінації в історії чемпіонатів Європи ще не було – статистика доступна з 1980 року. Попереднім рекордом було 28 пасів перед голом Акселя Вітцеля в матчі Бельгії проти Ірландії (3:0) на Євро-2016.

🔥Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

У другому таймі красивим голом відзначився Рубен Варгас, закрутивши м'яч у дальню дев'ятку по неймовірній траєкторії.

Євро-2024. 1/8 фіналу.

Швейцарія – Італія – 2:0

Голи: Фройлер (37'), Варгас (46')

• У 1/4 фіналу Швейцарія зустрінеться з переможцем пари Англія – Словаччина, матч яких пройде 30 червня.
  • Відзначимо, що єдиною командою, яка зуміла захистити титул чемпіонів Європи залишається Іспанія – вони виграли Євро-2008 і Євро-2012, у 2010 році взявши ще й чемпіонат світу в ПАР.