Інтер Маямі та Аль-Хіляль влаштували гольову феєрію: Кривцов зіграв разом із Мессі та легендами Барселони

Переглядів 16020
5 голосів
Кривцов у складі Інтер Майамі. Фото: Інтер Майамі
У Саудівській Аравії в рамках спарингу зустрілися Інтер Маямі Сергія Кривцова та Ліонеля Мессі і Аль-Хіляль. Зустріч завершилася з рахунком 4:3 на користь азіатів.

29 січня в Ер-Ріяді відбувся товариський матч між Аль-Хілялем та Інтер Маямі.

Український захисник американської команди Сергій Кривцов вийшов на поле з перших хвилин, як і його зіркові одноклубники Ліонель Мессі, Луїс Суарес, Жорді Альба та Серхіо Бускетс.

У першому таймі за аравійську команду голами відзначилися Александар Мітрович, Абдулла аль-Хамдан та Рішард Олівейра. Інтер на це відповів точним ударом від Луїса Суареса. На початку другої половини зустрічі Ліонель Мессі та Давід Руїс своїми голами зрівняли рахунок.

Кривцова було замінено на 73 хвилині, а на 88 хвилині Малком вивів аравійську команду вперед. У підсмку Аль-Хіляль переміг з рахунком 4:3.

Товариський матч

Аль-Хіляль – Інтер Маямі – 4:3

Голи: Мітрович, 10, аль-Хамдан, 13, Олівейра, 44, Малком, 88 – Суарес, 34, Мессі, 54 (з пенальті), Руїс, 55.

• Також на команду з Флориди чекають товариські матчі проти Аль-Насра (01.02), Гонг Конг ХI (04.02), Віссел Кобе (07.02) та Ньюелс Олд Бойз (15.02).
  • Для команди Мессі та Кривцова новий сезон MLS розпочнеться матчем проти Реал Солт-Лейк (22.02).