Інтрига літа: Моурінью між Бенфікою та Реалом – хто переможе у боротьбі за тренера Трубіна та Судакова
Жозе Моурінью відповідає за результати Бенфіки з вересня, але він точно не виграє титул чемпіона Португалії цього сезону. Можливо, він взагалі нічого не досягне, оскільки може змінити роботодавця найближчими місяцями. Відомо, що головний тренер Реала Альваро Арбелоа втратить роботу. Нинішній наставник Бенфіки, за яку виступають українці Анатолій Трубін та Георгій Судаков, є фаворитом на посаду головного тренера мадридців українсього голкіпера Андрія Луніна.
Пункт у його контракті може спростити зміни. Моурінью має час до кінця травня, щоб перейти до будь-якого клубу, якщо хтось заплатить за нього три мільйони євро. Вважається, що Реал готовий заплатити цю суму, щоб повернути його.
За даними AS, у Бенфіки є певний план щодо Моурінью. Клуб не хоче замінювати менеджера, тому планує запропонувати йому новий контракт. Водночас вони хочуть позбутися раніше згаданого пункту в його контракті. Чинний контракт діє до червня 2027 року. Остаточне рішення щодо того, де він працюватиме наступного сезону, залишається за 63-річним португальським тренером.
- Бенфіка під керівництвом Моурінью виграла 26 матчів, 8 зіграла внічию та 8 разів програла. Наразі вони посідають друге місце в турнірній таблиці Португалії.
- Моурінью раніше працював у Мадриді, керуючи командою з 2010 по 2013 рік. Загалом на чолі мадридської команди він провів 178 матчів (128 перемог, 28 поразок, 22 нічиї), вигравши титул Ла Ліги, Кубок Іспанії та Суперкубок Іспанії.