«Історичне досягнення команди Ротаня»: в УАФ повідомили плани збірної України U-23 щодо підготовки до Олімпіади

Переглядів 762
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Історичне досягнення команди Ротаня»: в УАФ повідомили плани збірної України U-23 щодо підготовки до Олімпіади
Молодіжна збірна України. Фото: УАФ
Влітку 2024 молодіжна збірна України U-23 візьме участь в Олімпійських іграх. Вадим Костюченко, перший віце-президент Української асоціації футболу, поділився інформацією щодо планів підготовки команди під керівництвом Руслана Ротаня.

Вадим Костюченко відзначив, що йому дуже приємно за успіхи молодіжної збірної України, яка потрапила на Олімпіаду. Також він заявив, що команда вже має плани щодо підготовки до історичного турніру. 

«Дуже приємно, що збірна України опинилася серед 16 учасників олімпійського футбольного турніру серед чоловіків. Це історичне досягнення команди Руслана Ротаня. До старту турніру, що розпочнеться 24 липня, за два дні до офіційного відкриття, залишилося вже менше 200 днів. Ми вже маємо розуміння, як наша команда готуватиметься до свого дебютного виступу на Олімпіаді».

Віце-президент УАФ анонсував, що підопічні Ротаня проведуть товариську гру із азійською збірною. А вже в червні наша команда поїде на Олімпіаду.

«25 березня на команду чекає виїзний матч з однією з потужних азійських збірних. Наразі уточнюються останні деталі з організаторами, і днями ми офіційно оголосимо про це. А у червні підопічні Руслана Ротаня зіграють на турнірі для команд U-23, який пройде у Франції», – розповів Костюченко для пресслужби УАФ.

  • Нагадаємо, що молодіжна збірна України вперше в історії пробилась на Олімпіаду, де буде виступати під керівництвом головного тренера Олександрії Руслана Ротаня.
  • Олімпіада-2024 пройде з 26 липня по 11 серпня. На ній зіграють 16 футбольних збірних.