«Кажуть, що зарплата – 120 тисяч гривень на місяць»: Циганик шокований свіжим кадровим призначенням в УАФ

Переглядів 454
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Кажуть, що зарплата – 120 тисяч гривень на місяць»: Циганик шокований свіжим кадровим призначенням в УАФ
Будинок футболу. Фото: УАФ
Відомий журналіст Ігор Циганик розповів про нове призначення в Українській асоціації футболу. Джерело назвало зарплату та передісторію даного рішення.

Після того, як новим головою УАФ став Андрій Шевченко, скандальні справи з організації нікуди не зникли.

Про одну з таких розповів журналіст Ігор Циганик, привівши приклад з нинішнім генеральним секретарем УАФ Ігорем Грищенком.

«У мене є документи, я їх вже показував. За попередньої, злочинної, влади, були підписані акти виконаних робіт, з певним ФОПом, щодо юридичних послуг, на 800 тисяч євро.

І зокрема там був ФОП пані Коцюбко, якій заплатили 8.5 млн гривень. А що ж робив юр. департамент, який очолював нинішній генсек УАФ?».

Окрім цього, джерело повідомило, що тепер ця особа має посаду в УАФ та навіть назвав її зарплату.

«Але найголовніше те, що пані Коцюбко, яка співпрацювала зі злочинною владою, зараз взята на роботу в УАФ радником генсека. Кажуть, що зарплата – 120 тисяч гривень на місяць.

Ви коли дізнаєтеся зарплати віцепрезидентів, ви з розуму зійдете. Кажуть, що у секретаря-референта зарплата 200 тисяч, це в 10 разів більше, ніж у дитячого тренера. Ми нічого не поплутали?», – сказав журналіст в ефірі програми «Циганик LIVE».

  • Нагадаємо, що Шевченко очолив Українську асоціацію футболу на початку 2024 року.
  • Колишній президент організації Андрій Павелко, як і ексгенсек Юрій Запісоцький, перебувають під слідством за розкрадання коштів.