Казка Довбика і Циганкова закінчилася: Реал на виїзді розгромив Жирону і вийшов на перше місце

Переглядів 5515
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
У суботу, 30 вересня, у матчі восьмого туру Ла Ліги Жирона на своєму полі приймала Реал. Поєдинок завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 3:0.

Гравці збірної України Артем Довбик і Віктор Циганков вийшли в основному складі Жирони, а ось український голкіпер Реала Андрій Лунін провів весь матч у запасі.

Гості вже в першому таймі зробили хорошу фору для підсумкової перемоги. Хоча перший небезпечний момент створили господарі. Вінгер Жирони Циганков після навісу з флангу пробив головою, але м'яч влучив у штангу.

На 17-й хвилині Беллінгем виконав простріл у штрафний майданчик, на який відгукнувся Хоселу, пробивши по центру воріт – 1:0.

Через чотири хвилини Реал подвоїв перевагу. Кроос виконав кутовий, а Чуамені головою вразив ціль.

На 71-й хвилині рахунок став 3:0 на користь гостей. Хоселу зіграв на відкритого у штрафному майданчику Беллінгема, який першим дотиком відправив м’яч у сітку воріт Жирони.

Відзначимо, що Циганкова було замінено у перерві матчу, а Довбика – на 60-й хвилині.

Чемпіонтат Іспанії

8-й тур

Жирона – Реал – 0:3

Голи: Хоселу, 17 (0:1). Чуамені, 21 (0:2). Беллінгем, 71 (0:3).

• Перервалася переможна серія Жирони з шести матчів поспіль.
  • Реал набрав 21 очко і піднявся на перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги.
  • Жирона опустилася на третю позицію, маючи у своєму активі 19 балів.
  • Наступний матч у Ла Лізі колектив українців проведе в гостях проти Кадіса 7 жовтня.