«Хаджі абсолютно точно чекає»: Луческу висловився щодо можливості очолити збірну Румунії

Переглядів 306
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Хаджі абсолютно точно чекає»: Луческу висловився щодо можливості очолити збірну Румунії
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо Київ
Колишній тренер київського Динамо та донецького Шахтаря Мірча Луческу відреагував на питання про збірну Румунії та можливого призначення на пост наставника національної команди.

Мірча Луческу втомився відповідати на запитання, що стосуються збірної Румунії. Фахівець вважає, що зараз немає сенсу це обговорювати в черговий раз.

«Це молоді люди, молоді тренери, які мають навички, і саме вони мають взяти на себе відповідальність. Ми не можемо щоразу повертатися до одного й того ж питання. Це ненормально, життя триває. Немає сенсу».

Екстренер киян назвав фахівця, який повинен очолити румунів, однак також зауважив, що вік відіграє важливу роль у футболі

«Мені 78 років, буде 79. Не може бути й мови про те, щоб я змагався з іншими тренерами. Вони повинні це робити. Георге Хаджі абсолютно точно чекає, щоб очолити національну збірну. Зараз він набув стільки досвіду, а ще ж є багато інших спеціалістів», — сказав Луческу для Fanatik.

  • Мірча Луческу тренував київське Динамо з 2020 року.
  • За цей час разом з киянами він став чемпіоном України, завоював Суперкубок та Кубок країни. Всі трофеї в перший сезон на чолі Динамо – 2020/2021.
  • Контракт фахівця зі столичним клубом був розрахований до кінця нинішнього сезону.