Хлань забив гол та зробив асист у Польщі: також за Лехію в переможному матчі зіграли інші українці

Переглядів 238
Максим Хлань. Фото: Google
21-річний Максим Хлань зробив вагомий внесок у перемогу гданьскої Лехії в поєдинку проти плоцької Вісли. Українець відзначився голом та асистом.

Український півзахисник гданьскої Лехії Максим Хлань відзначився двома результативними діями у домашньому матчі 20 туру другого польського дивізіону проти плоцької Вісли (3:1).

Лехія обіграла з рахунком 3:1 Віслу з Плоцька у домашньому поєдинку 20 туру другої польської ліги, який відбувся у Гданьску. Зустріч відбулася у суботу, 17 лютого.

У стартовому складі господарів вийшли троє українців – голкіпер Богдан Сарнавський та хабеки Максим Хлань та Іван Желізко.

На 15 хвилині зустрічі Хлань віддав результативну передачу на словацького форварда Томаша Бобчека, котрий відкрив рахунок. Через 15 хвилин Максим забив сам та подвоїв перевагу своєї команди.

Хлань провів на полі 73 хвилини ігрового часу, після чого за рахунку 3:0 був замінений на півзахисника Філіпа Сипека. Сарнавський та Желізко провели повний матч.

Чемпіонат Польщі. Другий дивізіон. 20 тур

Лехія – Вісла – 3:1

Голи: Бобчек, 15 (1:0), Хлань, 30 (2:0), Мена, 60 (3:0), Хішпанський, 87, з пенальті (3:1).

• 21-річний Хлань перейшов до Лехії у вересні з луганської Зорі у статусі вільного агента. Він провів у поточному сезоні 13 матчів, забивши два м’ячі та зробивши дві результативні передачі.
  • Лехія зіграла 20 поєдинків, набрала 35 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці другої польської ліги.
  • У наступному турі гданська команда зіграє на виїзді проти Зніча у неділю, 25 лютого.