«Хочемо ми цього чи ні»: італійська преса пояснила виступ Малиновського в переможному кубковому матчі Дженоа

Переглядів 523
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Дженоа у додатковий час обіграла Реджану (2:1) у матчі 1/16 фіналу Кубку Італії. Місцева преса прокоментувала гру Руслана Малиновського, який віддав переможний асист.

У середу, першого листопада, Дженоа на своєму полі мінімально обіграла Реджану із рахунком 2:1 у матчі 1/16 фіналу Кубку Італії.

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов на поле у першому додатковому таймі на 97-й хвилині і майже одразу віддав гольову передачу на Альберта Гюдмюндссона, який забив переможний м'яч.

Відео асисту Малиновського дивіться в нашому телеграм-каналі

Італійська преса прокоментувала виступ хавбека збірної України у цьому поєдинку.

TUTTOmercatoWEB – 6/10

«Хочемо ми цього чи ні, але він одразу зробив вирішальний дотик».

Pianeta Genoa – 6/10

«У переможному голі він відкрив двері для Гюдмюндссона своїм пасом».

Calcio Genoa – 6.5/10

«Він вийшов і зробив асист, повторивши сценарій з матчу проти Салернітани (1:0)».

Genoa News – 6/10

«Це був асист, який він сильно хотів зробити і на який дуже чекали».

• Малиновський виступає у Дженоа на правах оренди із Марселю з можливістю викупу.
  • Контракт українця з французьким клубом розрахований до 2026 року.
  • В нинішньому сезоні Руслан провів дев'ять матчів в усіх клубних турнірах та віддав два асисти.
  • В наступному поєдинку п'ятого листопада Дженоа Малиновського зіграє на виїзді проти Кальярі в рамках Серії А.