Клуб ОАЕ націлився на трансфер Качараби: гравець Славії може стати одноклубником відомого в Україні албанця

Переглядів 417
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Клуб ОАЕ націлився на трансфер Качараби: гравець Славії може стати одноклубником відомого в Україні албанця
Тарас Качараба. Фото: Getty Images
До 28-річного українського футболіста празької Славії Тараса Качараби виявляє інтерес Бані Яс з ОАЕ, за який виступає албанець Таулянт Сефері.

Еміратський Бані Яс цікавиться 28-річним українським захисником чеської Славії Тарасом Качарабою. Про це повідомляє SportArena

За інформацією цього джерела, керівництво азіатського клубу вже взимку готове підписати українця. 

Бані Яс готовий вже взимку зробити трансфер українця. Сам Тарас також не проти змінити празьку команду на інший колектив.

За Бані Яс на правах оренди виступає добре знайомий українським фанатам виступами за Ворсклу Таулянт Сефері, права на якого належать полтавському клубу. 

  • В активі Тараса – три матчі за національну збірну України. Також Качараба чемпіон Чехії та володар Кубка країни. Загалом за Славію Качараба провів 78 матчів, у яких він забив два м’ячі.
  • В Україні Качараба грав за молодіжні команди Шахтаря, Говерлу та Зірку. У 2018 році він на правах оренди перебрався до Слована (97 матчів, п’ять голів), а у 2019-му став повноцінним гравцем чеської команди. У 2022 році Славія викупила Качарабу у Слована за 800 тисяч євро.
  • Бані Яс йде на дев’ятому місці у чемпіонаті ОАЕ, набравши 13 очок у 11 матчах. Від лідера команда Качараби відстає на 14 очок.