Кочергін допоміг Ракуву вийти до чвертьфіналу Кубку Польщі: українець зіграв 120 хвилин непростого матчу

Переглядів 746
Кочергін із партнерами святкують гол. Фото: Google
Ракув українського півзахисника Владислава Кочергіна здобув позитивний результат в матчі з Краковією та пробився до чвертьфіналу Кубку Польщі.

Шостого грудня в рамках 1/8 фіналу Кубку Польщі Ракув українського півзахисника Владислава Кочергіна зустрічався на своєму полі з Краковією. Українець вийшов на цей поєдинок у стартовому складі та відіграв зустріч повністю з урахуванням екстра-таймів.

В основний час матчу переможця не було виявлено, а ось на третій хвилині першого екстра-тайму команда з Ченстохови вийшла вперед, завдяки голу Мілана Рундича. У підсумку Ракув переміг з рахунком 1:0.