Кочергін оформив асист в матчі чемпіонату Польщі: команда українця залишається в топ-4 Екстракляси

Переглядів 281
Кочергін із партнерами святкують гол. Фото: Google
27-річний український півзахисник Владислав Кочергін зробив свій внесок у нічийний результат Ракува в виїзному поєдинку проти Погоні.

12 листопада в рамках 15 туру польської Екстракляси Погонь Щецин на своєму полі зустрічалася з Ракувом Владислава Кочергіна. Українець вийшов на цей матч в основі своєї команди.

Перший тайм завершився внічию 0:0. А на початку другої половини поєдинку Бартош Новак з пасу Кочергіна вивів команда з Ченстохови вперед. Але на 67 хвилині Александр Горгон зрівняв рахунок.

У підсумку зустріч завершилася внічию 1:1.

• У цьому сезоні Кочергін зіграв за свою команду 27 матчів та записав до свого активу шість голів і чотири асисти.
  • Ракув після цього поєдинку з 27 очками в активі посідає четверте місце в чемпіонаті Польщі.
  • У листопаді команда Кочергіна також зустрінеться з Краковією (25.11) та з австрійським Штурмом в рамках Ліги Європи (30.11).