Коламбус розгромив суперника, забивши п’ять м’ячів: Чеберко долучився до яскравої перемоги

Переглядів 188
Євген Чеберко. Фото: Коламбус
26-річний український захисник Євген Чеберко взяв участь у переможній зустрічі Коламбуса Крю, який виявився сильнішим за Нью-Інгленд Революшн.

Коламбус Крю в рамках регулярного сезону MLS обіграв Нью-Інгленд Революшн з рахунком 5:1.

Український захисник Коламбуса Євген Чеберко розпочав цю зустріч на лаві запасних та вийшов на заміну на 64 хвилині.

Українець загалом провів на полі 28 хвилин. Від порталу статистики SofaScore він отримав оцінку 6,8.

В активі українського легіонера 90% точних пасів (19 з 21), одна успішна дуель та два виноси м’яча.

• У поточному сезоні Євген зіграв 14 матчів, але результативними діями ще не відзначався.
  • У Східній конференції MLS Коламбус Крю наразі посідає четверту позицію, набравши 33 очки до свого активу.
  • Наступний матч команда, за яку виступає Чеберко, зіграє проти Нешвілла (04.07).