Колишній нападник Динамо змінив клуб в Європі: за яку команду гратиме білорус Шкурін


У суботу, 6 вересня, ГКС Катовіце офіційно оголосив про трансфер білоруського нападника варшавської Легії Іллі Шкуріна.
Клуб Екстракляси підписав з 26-річним форвардом трирічний контракт – до 30 червня 2028 року – з можливістю пролонгування угоди.
За даними Transfermarkt, ГКС Катовіце заплатив Легії 400 тисяч євро за перехід Шкуріна. Водночас цей самий портал оцінює вартість форварда у 1,5 млн євро.
В сезоні 2025/26 Ілля встиг провести дев'ять матчів за Легію. Свій останній гол за варшавський клуб Шкурін забив у Суперкубку Польщі, в якому його команда святкувала перемогу над познанським Лехом (2:1).
Дебютувати за ГКС Катовіце Ілля зможе вже 12 вересня у виїзному матчі з гданською Лехією. Початок зустрічі о 19:00 за Києвом. Наразі клуб з Катовіце займає 14 місце турнірної таблиці Екстракляси, маючи сім очок після семи зіграних турів.
- Нагадаємо, що Шкурін в першій частині сезону 2021/22 виступав за київське Динамо на правах оренди з московського ЦСКА.
- За український клуб білоруський форвард провів 11 матчів, віддавши п'ять результативних передач.