Колишній тренер Монако та Спортінга міг очолити Динамо: відверте заява та зізнання у любові до Росії від фахівця

Переглядів 1115
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
Колишній тренер Монако та Спортінга міг очолити Динамо: відверте заява та зізнання у любові до Росії від фахівця
Ласло Белені. Фото: Google
У сезоні 2015/16 років київське Динамо міг очолити дует румунських фахівців Ласло Белені/Маріус Брату. Однак, одного з фахівців переманили до грошовитого Аль-Іттіхада з Саудівської Аравії.

Маріус Брату в інтерв’ю одному з найпопулярніших румунських порталів Fanatik, розповів, що у 2015 році він міг разом зі своїм більш відомим співвітчизником Ласло Белені переїхати до Києва й очолити столичне Динамо.

«Я був за один крок від переходу разом із Белені до київського Динамо, але врешті-решт йому довелося їхати до Саудівської Аравії. Після того, як я пішов з футболу і опинився у Катарі, в нас були обговорення, був ще варіант із московським Локомотивом.

«Я пішов би [в штаб Белені], але після того, як я попрацював сам і мені сподобалося це, я сказав, що мені варто працювати самостійно. Мені дуже хотілося повернутися до росії (у 2001-2002 роках Брату виступав за російський Уралан), у Катарі теж було непогано», – повідав Брату.

  • Ласло Белені за час професійної кар'єри тренера очолював французькі Нансі, Монако, Ланс та Ренн, португальський Спортінг. бельгійські Андерлехт, Гент та Стандард, грецькі ПАОК і Панатінаїкос та низку клубів з Азії.