Екстренер Шахтаря цікавий португальському клубу: можливе дербі колишніх представників донецького клубу

Переглядів 164
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Екстренер Шахтаря цікавий португальському клубу: можливе дербі колишніх представників донецького клубу
Нуну Кампуш. Фото: Ojogo
Нуну Кампуш, який свого часу разом із Паулу Фонсекою працював у тренерському штабі донецького Шахтаря, може очолити Жил Вісенте з рідної Португалії.

48-річний португальський спеціаліст Нуну Кампуш, який зараз є асистентом головного тренера у мексиканській Толуці, найближчим часом може повернутися до Європи.

Кампуша хоче бачити на своїй тренерській лавці Жил Вісенте, який виступає у вищій лізі чемпіонату Португалії.

Наразі Кампуш не прийняв остаточного рішення, оскільки його влаштовують умови праці в Толуці, де він працює з 54-річним Ренату Пайві. Але, як пише видання Soy Futbol, португальця може спокусити пропозиція знов працювати саме головним тренером команди.

  • В Україні Нуну Кампуш відомий по роботі асистентом Паулу Фонсеки у донецькому Шахтарі в 2016-2019 роках. Після цього коуч разом із Фонсекою перейшов до Роми. 
  • Згодом Кампуш у 2021-2022 роках працював головним тренером в португальських командах Санта-Клара та Тондела. А з 2024 року він тренує Толуку.
  • Жил Вісенте наразі з 28 очками в активі посідає 14 місце в чемпіонаті Португалії. Бенфіка Трубіна з 67 балами іде другою, відстаючи від першого Спортінга на чотири очки.