Колишній захисник збірної України виграв чемпіонат МЛС 2023: він зробив те, чого не змогли Кривцов і Мессі

Переглядів 13126
Євген Чеберко (четвертий праворуч). Фото: ФК Коламбус Крю
Коламбус Крю з українцем у складі зіграв проти Лос-Анджелеса у фінальному матчі плей-оф сезону МЛС. Поєдинок закінчився перемогою команди Євгена Чеберка, який вийшов на заміну.

У суботу, дев’ятого грудня, Коламбус Крю на своєму полі зіграв поєдинок фіналу плей-оф МЛС проти команди Лос-Анджелес. Матч закінчився тріумфом господарів із рахунком 2:1.

Український захисник Євген Чеберко залишився на лаві запасних, але з’явився на полі у другому таймі, замінивши на 83-й хвилині Ява Єбоа.

Коламбус Крю запезбепчив собі комфортну перевагу у середині першого тайму, коли за кілька хвилин забив двічі.

Спочатку рахунок відкрив Хуан Ернандес, який реалізував пенальті, а потім відзначився й Єбоа з гольової передачі Амундсена.

Каліфорнійська команда відповіла на це лише одним м’ячем у другому таймі, який забив Деніс Буанга.

МЛС. Фінал.

Коламбус Крю – Лос-Анджелес – 2:1

Голи: Ернандес (пенальті – 33‘), Єбоа (37‘) – Буанга (74‘)

• Цей трофей став для Коламбус Крю третім в історії і першим з Чеберком у складі.
  • Українець перейшов до американської команди з Осієка у липні цього року за один мільйон євро та підписавши контракт до 31 грудня 2026-го.
  • В нинішньому сезоні Євген встиг зіграти 12 матчах за Коламбус Крю, отримавши три жовті картки.
  • Він став другим українцем, який виграв кубок МЛС, раніше це робив Денис Коваленко у сезоні 2004 року з Ді Сі Юнайтед.
  • На рахунку Чеберка також є один поєдинок у складі збірної України – 1:7 проти Франції у 2020 році.
  • Нагадаємо, що Інтер Маямі з Сергієм Кривцовим та Ліонелем Мессі не зумів вийти в плей-оф, посівши передостаннє місце у Східній конференції.