Колишня зірка Шахтаря зробив дубль з пенальті в матчі АПЛ: відомий хавбек приніс довгоочікувану перемогу

Переглядів 948
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Вілліан виконує пенальті у матчі з Вулвергемптоном. Фото: Getty Images
Колишній зірковий вінгер донецького Шахтаря Вілліан відзначився у складі Фулгема. Бразилець оформив дубль у ворота Вулвергемптона та приніс команді перемогу (3:2).

У понеділок, 27 листопада, Фулгем приймав Вулвергемптон в матчі 13-го туру АПЛ на «Крейвен Коттедж».

Рахунок в грі вже на сьомій хвилині відкрив вінгер господарів Алекс Івобі, проте Матеус Кунья зрівняв його вже через 15 хвилин. Команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

У таймі другому і розпочалася феєрія бразильського вінгера Фулгема Вілліана, який раніше виступав за донецький Шахтар. На 59-й хвилині бразилець реалізував свій перший пенальті у зустрічі. За 16 хвилин з 11-метрового відповів Хі Чхан Хван, зрівнявши рахунок.

Долю поєдинку визначив призначений Майклом Солсбері пенальті наприкінці гри після перегляду VAR. До 11-метрової позначки знову підійшов Вілліан, який сильно та влучно пробив у правий від воротаря кут воріт.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу «дачників» на домашньому стадіоні у Лондоні.

Англійська Прем'єр-ліга. 13-й тур

Фулгем – Вулвергемптон – 4:3 (1:1)

Голи: Івобі, 7, Вілліан, 59, 90+4 (обидва з пенальті) – Чхан Хван, 65 (пенальті)

• Фулгем переміг в АПЛ вперше за чотири гри, до цього лондонці тричі програли та одного разу зіграли внічию.
  • Наразі «дачники» посідають 14 місце в АПЛ, маючи 15 очок та відрив від зони вильоту у десять пунктів.
  • Вілліан цього сезону провів 13 матчів за Фулгем, у яких відзначився трьома голами.
  • 35-річний бразилець виступав за Шахтар з 2007-го по 2013 роки. За донецьку команду Вілліан зіграв 221 матч, в яких забив 37 голів та віддав 63 результативні передачі.