Коваленко проти Мілана: відома оцінка українського гравця Емполі за матч із європейським грандом

Переглядів 260
Віктор Коваленко. Фото: Емполі
28-річний український півзахисник Емполі Віктор Коваленко взяв участь у виїзному поєдинку з Міланом. Українець вийшов на заміну, але результативними діями він не відзначився.

Сьогодні, десятого березня, в рамках 28 туру італійської Серії А Емполі на «Сан-Сіро» зустрічався з Міланом.

Український півзахисник гостей Віктор Коваленко вийшов на поле в другому таймі на 55 хвилині. Українець результативними діями не відзначився, а Мілан здобув перемогу з рахунком 1:0, завдяки голу Крістіана Пулішича в першій половині поєдинку.

Від порталу статистики WhoScored Коваленко отримав оцінку 6,0. Це один із найнижчих балів у цьому поєдинку.

28-річний Коваленко перейшов в Емполі в серпні з Аталанти на правах оренди до кінця поточного сезону. Наразі він провів 14 матчів, забив два голи і зробив одну результативну передачу.

• Мілан після цієї вікторії з 59 балами вийшов на другу позицію і чемпіонаті Італії.
  • Емполі після цього поєдинку з 25 очками в активі посідає 16 місце в турнірній таблиці італійської Серії А.
  • Наступний матч Емполі зіграє проти Болоньї, яка іде на четвертому місці (15.03).