Краще б Мудрик не виходив: Челсі зганьбився у Ньюкаслі в матчі з червоною карткою і п’ятьма голами

Переглядів 5179
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Ньюкасл прийняв лондонський Челсі у черговому матчі АПЛ. Поєдинок закінчився поразкою гостей, а Михайло Мудрик вийшов на поле в середині другого тайму.

У суботу, 25 листопада, Ньюкасл на своєму полі зіграв проти Челсі у поєдинку 13-го туру англійської Прем'єр-ліги. Матч закінчився впевненою перемогою господарів із рахунком 4:1.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик залишився на лаві запасних, однак вийшов на поле на 68-й хвилині замість Конара Галлахера.

Поєдинок розпочався з голу Александера Ісака вже на старті першого тайму, проте відповідь Челсі прийшла доволі швидко. На 23-й хвилині Рахім Стерлінг прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

Однак, у другому таймі Ньюкасл зробив вагому заявку на перемогу, забивши двічі протягом двох хвилин.

Спочатку Джамаал Ласелєс вивів господарів вперед, а потім Жоелінтон подвоїв перевагу. На 73-й хвилині правий захисник Челсі Ріс Джеймс отримав другу жовту картку, через що був вилученний з поля.

Ньюкасл спромігся забити ще один гол, який був записаний на рахунок Ентоні Гордона.

АПЛ. 13-й тур.

Ньюкасл – Челсі – 4:1

Голи: Ісак (13'), Ласелєс (60'), Жоелінтон (62'), Гордон (83') – Стерлінг (23')

Вилучення: Джеймс (73')

• Після цього матчу Ньюкасл йде на шостому місці в турнірній таблиці АПЛ, набравши 23 бали за 13 турів.
  • Челсі, в свою чергу, як мінімум тимчасово залишився 10-м, маючи 16 очок.
  • В наступному матчу 28 листопада «сороки» на виїзді зіграють з ПСЖ у Лізі чемпіонів.
  • Сині третього грудня вдома приймуть Брайтон Роберто Де Дзербі.