Кривцов отримав найнижчу оцінку за матч MLS: український захисник зіграв за Інтер Маямі

Переглядів 284
Сергій Кривцов. Фото: Інтер Маямі
Досвідчений український футболіст Інтера Маямі Сергій Кривцов взяв участь у переможному поєдинку своєї команди проти Нешвілла, але за цю зустріч аналітики йому поставили 6,2 бали.

30 червня в рамках регулярного сезону Східної конференції MLS Інтер Маямі на виїзді зустрічався з Нешвіллом.

Команда з Флориди здобули перемогу з рахунком 2:1. У першому таймі за гостей забивали Айан Фрай та Жорді Альба, які оформили голи у роздягальню перед самою перервою. Нешвілл на це відповів реалізованим пенальті в другому таймі у виконанні Хані Мухтара.

Сергій Кривцов повністю зіграв зустріч, а головна зірка Інтера Ліонель Мессі наразі захищає кольори збірної Аргентини на Копа Америка.

Від порталу статистики WhoScored українець отримав найнижчу оцінку серед футболістів стартового складу команди з Флориди, а саме 6,2.

• Наразі команда, за яку грають Мессі та Кривцов, з 44 очками в активі посідає перше місце в Східній конференції MLS.
  • Наступний матч Інтер Маямі зіграє з Шарлоттом четвертого липня.