Кривцов отримав травму в матчі МЛС: як зіграв Інтер Маямі без Мессі

Переглядів 762
Сергій Кривцов. Фото: Google
Сергій Кривцов взяв участь у переможному поєдинку Інтера Маямі, який виявився сильнішим за Торонто в рамках MLS. Але українця замінили в першому таймі через пошкодження.

18 липня в рамках регулярного сезону MLS Інтер Маямі на своєму полі зустрічався з Торнонто.

Команда з Флориди виграла зустріч із рахунком 3:1. На точні удари від Дієго Гомеса та Федеріко Редондо, який оформив дубль, канадці відповіли забитим м'ячем у виконанні Дерріка Етьєнна.

Український захисник Інтера Сергій Кривцов у цій зустрічі вийшов на поле в старті, але був замінений на 36 хвилині через травму. Судячи з усього, в українця виявлено пошкодження гомілки.

Жорді Альба провів весь поєдинок на полі, а Луїс Суарес вийшов на заміну в другій половині зустрічі. Серхіо Бускетс пропускав матч через перебір червоних карток, а Лео Мессі ще відновлюється від травми, яку він отримав на Копа Америка.

MLS. Регулярний сезон

Інтер Маямі – Торонто - 3:1

Голи: Гомес, 43, Редондо, 53, 59 - Етьєнн, 79.

• У турнірній таблиці Східної конференції MLS колектив із Флориди з 50 очками в активі посідає перше місце.
  • Наступний поєдинок Інтер Маямі зіграє проти Чікаго Файр 21 липня.