Кубок ліги: огляд матчів українців – Мудрик з Челсі обіграв Де Дзербі, сенсація у поєдинку Евертона Миколенка

Переглядів 19838
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
6 голосів
Михайло Мудрик у грі з Брайтоном. Фото: Getty Images
Пройшли матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги. Українські легіонери були покликані допомогти своїм командам пробитися до наступного етапу турніру.

У середу, 27 вересня, відбулися матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги. Такі українські легіонери, як Олександр Зінченко (Арсенал), Віталій Миколенко (Евертон), Ілля Забарний (Борнмут), Михайло Мудрик (Челсі), Роман Ярмолюк (Брентфорд) взяли участь у поєдинках на цій стадії турніру.

1/16 фіналу Кубка англійської ліги

Астон Вілла – Евертон – 1:2 (0:1)

Голи: Гарнер, 15, Кальверт-Льюїн 50.

Евертон вважався андердогом у протистоянні з Астон Віллою, але зумів організувати приємний подарунок для вболівальників своєї команди. На голи хавбека Джеймса Гарнера та форварда Домініка Кальверта-Льюїна команда Унаї Емері відповіла влучним пострілом півзахисника Бубакара Камари.

Миколенко розпочав матч з перших в основі, але по перерві був замінений на Ешлі Янга.

Борнмут – Сток Сіті – 2:0 (0:0)

Голи: Соланке, 51, Ротвелл, 54.

Борнмут зумів забити лише у другому таймі, але зробив це двічі, зламавши надії Сток Сіті, що виступає у Чемпіоншипі. За господарів відзначтлися форвард Домінік Соланке та півзахисник Джо Ротвелл.

Забарний відіграв усі 90 хвилин поєдинку, не відзначившись результативними діями.

Брентфорд – Арсенал – 0:1 (0:1)

Голи: Нелсон, 8.

На цій стадії турніру команда Ярмолюка протистояла колективу Зінченка. Арсенал доволі швидко відкрив рахунок у грі: вінгер Рісс Нелсон точно пробив у нижній правий кут воріт після передачі нападника Едді Нкетіа.

Зінченко розпочав матч у запасі, проте з'явився на полі на 69 хвилині, замінивши Бена Вайта.

Ярмолюк увесь матч провів на лавці для запасних Брентфорда.

Челсі – Брайтон – 1:0 (0:0)

Голи: Джексон, 51.

Чергова дуель Мудрика з Роберто Де Дзербі цього разу закінчилася перемогою команди українця. На 51-й хвилині форвард Челсі Ніколя Джексон отримав пас у штрафному майданчику від Коула Палмера та потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт Брайтона.

Мудрик, який вийшов у стартовому складі, на 68-й хвилині був замінений на вінгера Рахіма Стерлінга. Черговий матч для українця без результативних дій.

• Базовою датою проведення матчів 1/8 фіналу Кубка англійської ліги є 30 жовтня.
  • Чинним володарем трофея є Манчестер Юнайтед, який минулого у фіналі переграв Ньюкасл (2:0).