Куртуа похвалив Луніна за гру, в якій він пропустив чотири голи: бельгієць прийшов у захват від одного епізоду

Переглядів 1967
Андрій Лунін та Тібо Куртуа. Фото: Getty Images
Реал з Андрієм Луніним у складі зіграв унічию з Вільярреалом. Українець пропустив чотири м'ячі, однак зробив і кілька сейвів. Відомо, як відреагував Тібо Куртуа на одне із спасінь Андрія.

У неділю, 19 травня, Реал в гостьовому матчі 37-го туру Ла Ліги зіграв унічию з Вільярреалом із рахунком 4:4.

Андрій Лунін вийшов у стартовому складі мадридського колективу та провів на полі усі 90 хвилин. Окрім чотирьох пропущених м'ячів українець відзначився кількома сейвами.

Один з них стався у першому таймі після рикошету від захисника Реалу Едера Мілітао.

Видання Defensa Central повідомило, що на це спасіння українського воротаря відреагував його партнер по команді та колега по позиції Тібо Куртуа.

«Це дуже складно, взяти такий м'яч», – приводить слова белгійця джерело.

• Лунін в нинішній кампанії провів уже 31 матч у всіх турнірах: 32 голи пропущено та 12 «сухих» ігор.
  • Контракт українця з Реалом розрахований до 30 червня 2025 року, проте ця угода має бути продовжена до літа 2029-го.
  • Раніше з'являлася інформація, що у фіналі Ліги чемпіонів на поле вийде саме Куртуа.
  • Реал має вже 94 залікові пункти і ще у 34-му турі офіційно став чемпіоном Іспанії.
  • У фіналі ЛЧ мадридці зіграють з дортмундською Боруссією першого червня у Лондоні.