«Кварцяний сказав, що не бачить перспективи»: як гравець збірної Польщі не пройшов перегляд у Волині

Переглядів 3843
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Кварцяний сказав, що не бачить перспективи»: як гравець збірної Польщі не пройшов перегляд у Волині
Тарас Романчук. Фото: Google
Президент академії ФЦ Ковель Роман Романчук розповів, що півзахисника збірної Польщі Тараса Романчука свого часу забракував культовий тренер Волині Віталій Кварцяний. Гравець не вразив тренера своїми габаритами.

Забив Україні, а міг Польщі. Мова про півзахисника «кадри» Тараса Романчука. В етнічного українця не склалася футбольна доля на батьківщині. Однією з причин переїзду Романчука до сусідньої країни, громадянство якої він набув згодом, стала відсутність перспектив у нашому футболі, де його забракував зокрема колишній тренер Волині Віталій Кварцяний.

«Було видно, що Тарас – гравець хорошого рівня, але в той час в Україні було досить багато легіонерів і пробитися було важко. Він три рази їздив на перегляд до Волині. Кварцяний сказав, що не бачить у Тарасові перспективи: «Ти непогано думаєш головою, але в тебе немає швидкості і сили». 

Кварцяний, як завжди, хотів все і одразу – високих, сильних гравців, які топчуть. Тарас від природи сухий, але дуже працездатний. Потім, коли він вже грав у Легіоновії, Кварцяний усвідомив свою помилку і пропонував йому перейти до Волині, але Тарас відмовився», –  розповів Роман Романчук в інтерв'ю Збірна.

▶️ Відео голу Тараса Романчука у ворота України дивіться у телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

  • У сезоні 2023/24 років Романчук провів у складі польської Ягеллонії 35 поєдинків: один гол, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 32-річного опорного півзахисника у 500 тисяч євро.