Луческу виставив його за двері: півзахисник Динамо віддав черговий асист у матчі європейського чемпіонату

Переглядів 9332
Сергій Булеца. Фото: ФК Заглембе
Заглембе на своєму полі програв Шльонську, але український півзахисник господарів Сергій Булеца знову порадував глядачів результативною дією, віддавши черговий асист.

У п'ятницю, 15 грудня, Заглембе вдома зіграв матч 19-го туру чемпіонату Польщі проти вроцлавського Шльонська. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Український півзахисник господарів Сергій Булеца вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Більш того, при рахунку 0:2 на користь суперника хавбек, права на якого належать Динамо, віддав результативну передачу на Хуана Муньйоса.

Це відбулося вже наприкінці зустрічі, на 84-й хвилині та не допомогло Заглембе здобути бодай нічию.

Відео асисту Булеци:

• Для українця ця гольова передача стала вже п'ятою в нинішньому сезоні Екстракляси. У 18 зіграних матчах він також встиг забити один гол.
  • У Заглембе Булеца виступає на правах оренди з Динамо починаючи з літа цього року після того, як знадобився екстренеру киян Мірчі Луческу.
  • Українець має контракт з біло-синіми до 30 червня 2024 року.
  • Наразі команда Сергія йде на восьмому місці в турнірній таблиці чемпіонату Польщі, маючи 25 очок.
  • В наступному турі 10 січня Заглембе на виїзді зіграє проти познанського Леха.