Лунін відреагував на пропущений гол Кепи: конкурент іспанця у Реалі сказав слова, яких ніхто не очікував

Переглядів 33469
5 голосів
Андрій Лунін та Кепа Аррісабалага. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал Мадрид переміг Альмерію у Ла Лізі, однак пропустив два голи у першому таймі. Стали відомі слова Андрія Луніна щодо першого м'яча, який залетів у ворота Кепи Аррісабалаги.

У неділю, 21 січня, Реал Мадрид на своєму полі на 99-й хвилині вирвав перемогу над Альмерією у матчі 21-го туру Ла Ліги із рахунком 3:2.

Андрій Лунін залишився на лаві запасних, але журналісти зафіксували його слова щодо голу у ворота Реала на першій хвилині, які він сказав Арді Гюлеру, поруч з яким знаходився у той момент.

За повідомленням видання Defensa Central, український голкіпер встав на захист свого конкурента Кепи Аррісабалаги.

«Легко піддатися обману, тому що це дуже близько, вони погрожують тобі своїм тілом, і у воротаря немає часу на реакцію», – приводить слова Луніна іспанське видання.

Відео першого голу Альмерії у виконанні Ларджи Рамазані:

Також зазначається, що у Реалі все ще існує дискусія стосовно першого номера до повернення Тібо Куртуа після травми.

• Після цього матчу мадридський клуб йде другим у Ла Лізі, маючи 51 бал та гру у запасі.
  • Лунін в нинішньому сезоні провів 12 поєдинків: 11 пропущених та п'ять матчів «на нуль». Контракт українця розрахований до літа 2025-го.
  • Кепа знаходиться у Реалі на правах оренди з Челсі і зіграв вже 18 зустрічей, пропустивши у них 18 м'ячів та маючи сім «сухих» ігор.
  • Вже 27 січня команда Карло Анчелотті на виїзді протистоятиме Лас-Пальмасу в рамках чемпіонату.