Лунін з Реалом на клубному ЧС, а як справи у Зінченка та Арсеналу: відомі 11 учасників турніру від Європи

Переглядів 576
Андрій Лунін. Фото: Фото: Google
Після вильоту іспанської Барселони з Ліги чемпіонів від ПСЖ (1:4) мадридський Атлетіко став одинадцятим з дванадцяти учасників клубного чемпіонату світу з футболу від Європи.

Не тільки припинили борьбу за кубок Ліги чемпіонів, отримавши повну сітку голів від Кіліана Мбаппе та компанії (1:4), а й втратили можливість заробити путівку на Клубний чемпіонат світу 2024 року.

Мова про іспанську Барселону, котра своїм місцем на континентальному клубному форумі поступилася мадридському Атлетіко. «Матрацники» стали одинадцятим учасником клубного чемпіонату світу з футболу, бо каталонська команда могла пробитись на турнір лише у випадку виходу до 1/2 фінал ЛЧ.

На останнє, дванадцяте місце від Європи, претендують лондонський Арсенал, кольори якого захищає українець Олександр Зінченко, та австрійський Зальцбург. Для того, щоб вийти на змагання лондонцям потрібно виграти Лігу чемпіонів.