Малиновський допоміг Дженоа зіграти у нічию з Ювентусом: відома оцінка українського хавбека

Переглядів 5185
4 голоси
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У матчі 16-го туру італійської Серії А Дженоа Руслана Малиновського приймала туринський Ювентус. Поєдинок між цими командами завершився внічию із рахунком 1:1.

Український півзахисник Руслан Малиновський з'явився у стартовому складі Дженоа на матч чемпіонату проти Ювентуса.

У першому таймі Ювентус мав більше шансів забити гол. Спочатку К'єза отримав чудову нагоду забити, відгукнувшись на простріл з лівого флангу, але його удар з воротарського майданчика виявився не надто влучним і м'яч пролетів у кількох сантиметрах над поперечиною.

А потім туринці отримали право пробити пенальті, який реалізував все той же К'єза. На перерву команди пішли за переваги туринців.

На початку другого тайму Дженоа зрівняла рахунок. Отримавши передачу-цукерочку, Альберт Гудмундссон пробив прямо під ліву стійку. Вдале завершення командних дій.

Більше команди не забивали і фінальний рахунок зафіксував нічию 1:1.

Руслан Малиновський провів на полі увесь матч та отримав жовту картку. Аналітичний портал SofaScore оцінив дії українця в цьому матчі на 7.1, що є третьою оцінкою в Дженоа.

Серія А, 16-й тур

Дженоа — Ювентус — 1:1

Голи: Гудмундссон, 49 — К'єза, 28

• Після 16-ти турів Дженоа має в активі 16 очок та посідає 14-ту сходинку в турнірній таблиці італійської Серії А.
  • Руслан Малиновський в поточному сезоні провів 15 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного українського атакувального півзахисника в десять мільйонів євро.