Малиновський не допоміг «грифонам» вполювати «зебр»: Дженоа на виїзді зіграла внічию з Ювентусом

Переглядів 213
Руслан Малиновський та Вестон Маккенні. Фото: Google
У першому суботньому поєдинку 29-го туру італійської Серії А Ювентус вдома не зміг перемогти Дженоа, розійшовшись з генуезцями безгольовою нічиєю (0:0). Півзахисник «грифонів» Руслан Малиновський вийшов на заміну.

Ювентус, який до Нового року нав’язував реальну боротьбу Інтеру за скудетто, продовжує дуже пристойно лихоманити у 2024-му. У останніх чотирьох матчах чорно-білі здобули лише одну перемогу, яку голом на 95 хвилині у грі проти Фрозіноне подарував своїй команді Даніеле Ругані (3:2).

В останніх чотирьох матчах команда Массіміліано Аллегрі неодмінно пропускала два голи і ледь не пропустила від центрального захисника Дженоа Маттіа Бані на старті гри проти Дженоа, але виручив Войцех Щесний.

Зрештою, окрім удару Бані, в першому таймі обидві команди так і не спромоглися створити ще бодай один реальний момент для взяття воріт на двох.

Український хавбек Дженоа Руслан Малиновський з'явився на полі по перерві, на 69-й хвилині, замінивши малопомітного сьогодні лідера «грифонів» Альберта Гудмундссона.

Однак, ні українець, ні його партнери по команді на гол так і не напрацювали, але і не дали забити Влаховичу та компанії. Тож глядачі в Турині голів так і не побачили.

Душан, до речі, на 93-й хвилині ще й отримав червону картку, надто вже емоційно серб сперичався через свою жовту.

Італія. Серія А, 29-й тур

Ювентус – Дженоа 0:0 (0:0)

Вилучення: Влахович, 90+3.

• Після очного поєдинку Ювентус та Дженоа своїх позицій у турнірній таблиці Серії А не змінили:  «зебри» – треті,  «грифони» – 12-ті.
  • У наступному турі туринський колектив на виїзді зіграє проти Лаціо. Поєдинок в Римі заплановано на 30 березня. Початок гри на «Стадіо Олімпіко» о 19:00 за київським часом.
  • Дженоа в турі номер 30 вдома прийматиме Фрозіноне. Матч в Генуї буде зіграно 30 березня. Гра розпочнеться о 16:00.
  • Руслан Малиновський в поточному сезоні провів 27 поєдинків в усіх офіційних турнірах: три голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного українського атакувального півзахисника в десять мільйонів євро.