Малиновський не зміг засмутити свою колишню команду: Аталанта обіграла Дженоа в матчі Серії А

Переглядів 673
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У матчі дев'ятого туру Серії А український футболіст Руслан Малиновський зіграв за Дженоа проти свого колишнього клубу Аталанти. Поєдинок закінчився із рахунком 2:0 на користь бергамасків.
  • Малиновський вийшов у стартовому складі Дженоа.
  • Українець грав три з половиною сезони в Аталанті.
  • Руслан провів на полі 82 хвилини.

Хавбек Дженоа Руслан Малиновський міг відзначитися вже на шостій хвилині. Українець підійшов до м'яча та вирішив виконати штрафний самостійно, але низом пробив саме туди, де перебував Марко Карнесеккі.

Бергамці створили декілька небезпечних моментів у першій половині гри, але голкіпер Дженоа рятував команду.

Дженоа та Аталанта не забили за перші 45 хвилин жодного голу та пішли відпочивати за рахунку 0:0.

Господарі поля одразу почали атакувати після перерви. Скальвіні мав чудову нагоду забити, відгукнувшись на простріл з флангу, але його удару головою з воротарського майданчика бракувало влучності – м'яч лише зачепив праву стійку.

Гості через декілька хвилин відповіли. Гудмундссон  отримав точний пас низом у штрафному майданчику, приборкав м'яч і пробив у напрямку правої стійки. На жаль для нього, Марко Карнесеккі, завдяки чудовому сейву, впорався із цим ударом.

Аталанта вийшла вперед на 72-й хвилині. Адемола Лукман підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у праву дев'ятку.

У додатковий час господарі використали помилку гостей і подвоїли перевагу. Результативний удар на рахунку Едерсона.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу Аталанти із рахунком 2:0.